• Tłumacz języka migowego
Rzut oka

Laury dla Fundacji

26 Stycznia 2023

fot. arch. FundacjiFundacja Dorastaj z Nami zdobyła nagrodę główną za swój pierwszy Raport Zrównoważonego Rozwoju 2021 w kategorii organizacje pozabiznesowe. Konkurs już po raz 16 zorganizowały Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte. Zespół jury, złożony z uznanych ekspertów i ekspertek  w zakresie CSR, ESG i zrównoważonego rozwoju nagrodził raport za wiarę i wysiłek w dialog z interesariuszami oraz ich zaangażowanie w proces tworzenia publikacji. Jurorzy docenili także przeprowadzenie przez organizację szerokich konsultacji oraz ukazanie działań w kontekście Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

- Przygotowując raport, staraliśmy się pokazać spektrum naszych działań, ich wpływ na otoczenie, a także  zaangażowanie różnych grup interesariuszy w rozwiazywanie problemów społecznych, z którymi na co dzień mierzy się Fundacja. Dużo miejsca poświęciliśmy partnerstwom, gdyż dzięki współpracy z firmami i instytucjami publicznymi oraz wsparciu kilku tysięcy darczyńców indywidualnych możemy już 12. rok działać razem na rzecz dzieci, których rodzic zginął podczas pełnienia służby publicznej - powiedziała menedżer ds. relacji z biznesem w Fundacji Dorastaj z Nami Marzena Kolczyńska, współautorka nagrodzonego raportu.

Raport Zrównoważonego Rozwoju Fundacji Dorastaj z nami za rok 2021 dostępny jest na stronie internetowej: https://dorastajznami.org/raport-zrownowazonego-rozwoju/

Fundacja Dorastaj z Nami

do góry