• Tłumacz języka migowego
WWW@pożarnictwo Anna Sobótka

Tajniki chemii

17 Lutego 2023

screen www.kierunekchemia.plDziałalność Państwowej Straży Pożarnej jest wszechstronna. Obejmuje nie tylko gaszenie pożarów i ratowanie ofiar wypadków, należy do niej także ratownictwo chemiczno-ekologiczne. Specjalistów w tej dziedzinie, pasjonatów tych zagadnień czeka w numerze lutowym PP ciekawa lektura. Tomasz Węsierski dogłębnie analizuje zagrożenia związane z nadtlenkami organicznymi.
Spragnionych kolejnych porcji wiedzy chemicznej zachęcamy też do zapoznania się z serwisem KierunekChemia.pl. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie - menu górne oferuje możliwość zajrzenia do świata paliw, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Przesuwając kursor myszki niżej, znajdziemy informacje dotyczące transportu i logistyki, elektromobilności, innowacji i nauki, nowoczesnych zakładów czy stacji paliw.
Nie brakuje również omówienia aktualności i bieżących branżowych wydarzeń. Ciekawostką jest dział „Zdaniem Szczęśniaka”. To autorski komentarz Andrzeja Szczęśniaka - eksperta rynku ropy naftowej, paliw, gazu ziemnego i energii oraz bezpieczeństwa energetycznego - do tego, co w chemicznym świecie piszczy.
Miłośnicy tajemnic chemii i możliwości, jakie daje, przeglądając serwis KierunekChemia.pl, z pewnością się nie zawiodą.

Anna Sobótka Anna Sobótka

Anna Sobótka jest dziennikarką i sekretarzem redakcji "Przeglądu Pożarniczego", pracuje w redakcji od 2018r.

do góry