• Tłumacz języka migowego

Autor Anna Sobótka

Ostatnie artykuły

 • Bez stereotypów

  Bez stereotypów

  Osoby z niepełnosprawnością intelektualną to grupa, która niewiele różni się od innych w społeczeństwie - ma swoje ograniczenia, ale i wiele możliwości.(...) Cechuje je pozytywne nastawienie do świata i ufność. Życzyłabym wszystkim wielu kontaktów z osobami tak chętnymi do współpracy i otwartymi na innych.

   

   

  Dział
  Aktualne wydanie W ogniu pytań
  Data publikacji
  2023-02-17
 • Emblemat KSRG

  Emblemat KSRG

  Znak graficzny (logo) jest niezwykle istotny dla identyfikacji i tożsamości instytucji czy formacji. Ucieleśnia ważne wartości, stanowi punkt odniesienia, otwiera przestrzeń wyobrażeń. Przyszedł czas, by krajowy system ratowniczo-gaśniczy zyskał swój znak rozpoznawczy.

  Dział
  Rzut oka
  Data publikacji
  2023-02-17
 • Tragiczne odejście

  Tragiczne odejście

  Ukraina każdego dnia doświadcza cierpienia i straty. Wojna z Rosją zabiera kolejne życia. Niestety 18 stycznia, w „czarny poranek”, nadszedł kolejny moment smutku i żałoby. W Browarach, niedaleko Kijowa w wyniku katastrofy helikoptera zginęło 14 osób.

  Dział
  Rzut oka
  Data publikacji
  2023-02-17
 • Na zawsze w naszej pamięci...

  Na zawsze w naszej pamięci...

  Nasz świat jest jak układanka składająca się z setek elementów. Jego część stanowią ludzie, których spotykamy na co dzień, nie tylko bliscy, rodzina, ale też koleżanki i koledzy z pracy. Zdarza się, że los ma kaprys zaburzyć obraz naszego życia, zabrać element układanki. Pozostaje pustka, puste biurko, krzesło, szafa… Pustka po kimś, na kogo zawsze można było liczyć.

  Dział
  Rzut oka
  Data publikacji
  2023-02-17
 • Mazowieccy strażacy w Ciechanowie

  Mazowieccy strażacy w Ciechanowie

  6 lutego w Komendzie Powiatowej PSP w Ciechanowie odbyła się ważna dla strażaków PSP i OSP województwa mazowieckiego uroczystość. Funkcjonariusze PSP i pracownicy cywilni jednostek organizacyjnych tego województwa otrzymali odznaczenia, akty nadania waszych stopni i wyróżnienia, a jednostki OSP zostały włączone do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego i otrzymały sprzęt pożarniczy.

  Dział
  Rzut oka
  Data publikacji
  2023-02-17
wszystkie artykuły autora

do góry