• Tłumacz języka migowego
WWW@pożarnictwo Anna Sobótka

Jeśli nie elektryki, to co?

27 Maja 2024

Grudniowy numer PP zdominowała tematyka elektromobilności. Wśród wielu tekstów analizujących zagadnienie z różnych punktów widzenia mamy także wywiad z dyrektorem zarządzającym Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych Maciejem Mazurem. Idąc tym tropem, warto zapoznać się ze stroną www Stowarzyszenia, bo zawiera ona wiele cennych informacji o pojazdach z napędem elektrycznym i wszystkim, co z nimi związane.

Stronę otwiera przykuwająca uwagę seria materiałów filmowych obrazujących elektromobilność. W menu głównym znajdziemy kluczowe drogowskazy tematyczne serwisu. Dla internautów szukających informacji najciekawsze będą Aktualności i Projekty. Dzięki pierwszej z zakładek możemy trzymać rękę na pulsie i nie przegapić tego, co w trawie piszczy w obszarze elektromobilności. Najnowsze wpisy dotyczą np. elektromobilnej rewolucji w sektorze drogowym transportu ciężkiego czy zeroemisyjnych maszyn pozadrogowych.

Zakładka Projekty otwiera drzwi do kolejnych sfer wiedzy: tu szczególnie warto zwrócić uwagę na Research i Raporty. Centrum Badań i Analiz PSPA przygotowuje bowiem obszerne materiały, biorące pod lupę rynek elektromobilności w Polsce, jej wpływ na rozwój społeczny w Polsce i wiele innych zagadnień. Nie do przecenienia jest również licznik elektromobilności, odwzorowujący jej wskaźniki na wykresie, czy też interaktywna mapa punktów ładowania.

Strona www PSPA to cenne źródło najnowszych informacji na temat zjawiska elektromobilności i jego wartościowych analiz. Każdy czytelnik spragniony poszerzenia swojej wiedzy będzie usatysfakcjonowany.

Anna Sobótka Anna Sobótka

Anna Sobótka jest dziennikarką i sekretarzem redakcji "Przeglądu Pożarniczego", pracuje w redakcji od 2018r.

do góry