• Tłumacz języka migowego
WWW@pożarnictwo Anna Sobótka

To i owo o bezzałogowcach

21 Lipca 2023

SwiatDronow.plDrony weszły w ostatnich latach do powszechnego użytku w wielu sferach życia. Dają wiele możliwości także podczas działań ratowniczych i gaśniczych, co potwierdzają dwa materiały pojawiające się w lipcowym numerze PP: wywiad z prof… na temat… oraz relacja z pierwszego szkolenia pilotów dronów w CNBOP-PIB w Józefowie.
W gąszczu stron www znajdziemy interesujące serwisy, które rozwijają tematykę BSP i podsuwają nowinki z tego obszaru. Należy do nich SwiatDronow.pl. Każdy wielbiciel tych cudów techniki znajdzie tu coś dla siebie. Od kwestii prawnych w UE, przez narzędzownik, czyli spis przydatnych aplikacji, map i serwisów, po informacje o dronach polskiej produkcji. Smakowite kąski dla pasjonatów BSP to także materiały dotyczące zastosowania dronów w różnych sferach działalności, recenzje rozmaitych modeli, wywiady z ludźmi z branży, aktualności z kraju i ze świata, przegląd prasy, a także informacje o wydarzeniach, w tym wyścigach dronów. W serwisie znajdziemy nawet opisy filmów fabularnych i dokumentalnych, w których ważną rolę odegrały BSP.
Pasjonaci, którzy wkroczą do świata dronów, nie opuszczą go szybko, a wyłączywszy komputer lub odłożywszy smartfona, będą mieli głowę pełną nowych pomysłów i inspiracji do dalszych przygód z BSP.

Anna Sobótka Anna Sobótka

Anna Sobótka jest dziennikarką i sekretarzem redakcji "Przeglądu Pożarniczego", pracuje w redakcji od 2018r.

do góry