• Tłumacz języka migowego
Różności

Targi IFRE-EXPO po raz trzeci w Targach Kielce

6 Czerwca 2019

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO w 2019 roku znów przechodzą w cykl dwuletni. Kolejny raz ulubiona wystawa strażaków odbędzie się w Targach Kielce w 2021 roku.

Poprzednie edycje targów branży pożarniczej potwierdziły, że Targi Kielce to najlepsze miejsce dla producentów urządzeń, sprzętu oraz technologii dla jednostek straży pożarnej. Kielecki ośrodek wystawienniczy chętnie odwiedzili strażacy. Targi Kielce IFRE-EXPO, w których zakresie branżowym znajdują się między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze - gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych, w 2018 odwiedziło ponad 5000 zwiedzających z Czech, Słowacji, Angoli, Niemiec, Ukrainy, Litwy, Danii, Chorwacji, Tanzanii, Japonii i Polski. W tegorocznej edycji targów swój udział potwierdziły największe firmy z branży, między innymi: FIRE-MAX, ROSENBAUER POLSKA, WAWRZASZEK, BEZALIN, DELTA SERVICE czy KADIMEX.

Dynamiczna część IFRE-EXPO to organizowane po raz trzeci zawody dla jednostek OSP. Rywalizacja sportowa drużyn powoli staje się już tradycją ostatniego dnia targów pożarniczych w Kielcach, a atrakcyjne nagrody rzeczowe znacząco wpływają na stan posiadania zwycięskich jednostek.

Od lat ogromnym zainteresowaniem gości IFRE-EXPO cieszą się pokazy najmłodszych druhów. Swój udział w tegorocznych targach potwierdzili już „Mali Strażacy” ze Stąporkowa.

Tradycyjnie już IFRE-EXPO zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej.

Razem z wystawą IFRE-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji online lub na miejscu.

Relacja z pierwszego dnia dostępna jest na facebookowym profilu Targów IFRE-EXPO (link poniżej)

IFRE-EXPO KIELCE 2019 DZIEŃ PIERWSZY 

fot. arch. Targi Kielce

do góry