• Tłumacz języka migowego
Różności Tomasz Banaczkowski

Sprzęt dla komend

1 Października 2018

Zastępcy komendanta głównego PSP nadbryg. Marek Jasiński oraz st. bryg. Tadeusz Jopek dokonali 23 sierpnia w siedzibie Komendy Głównej PSP uroczystego przekazania samochodu operacyjnego oraz quada wraz z przyczepą z zasobów KG PSP. 

 Na ręce komendanta wojewódzkiego PSP w Katowicach st. bryg. Jacka Kleszczewskiego przekazane zostały kluczyki do samochodu operacyjnego marki VW Jetta, który zastąpi najstarszy i najbardziej wyeksploatowany sprzęt transportowy w komendzie. Naczelnik Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Państwowej Straży Pożarnej w Bornem Sulinowie st. bryg. Jacek Jagodzki otrzymał zaś kluczyki do quada wraz z przyczepą transportową – będą wykorzystywane na potrzeby szkoleń realizowanych na terenie ośrodka oraz poligonu wodnego. Jest to kolejny w tym roku sprzęt transportowy mający usprawnić realizację zadań służbowych w jednostkach ochrony przeciwpożarowej przekazany przez komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadiera Leszka Suskiego.
fot. Tomasz Banaczkowski 

wrzesień 2018  

Tomasz Banaczkowski Tomasz Banaczkowski

kpt. Tomasz Banaczkowski pełni służbę w Wydziale Prasowym Komendy Głównej PSP, wcześniej był redaktorem w „Przeglądzie Pożarniczym”

do góry