• Tłumacz języka migowego

Autor Emilia Klim

Ostatnie artykuły

 • Pomoc Ukrainie

  Pomoc Ukrainie

  W związku z wyjątkową sytuacją za naszą wschodnią granicą i potrzebą organizacji pomocy dla uchodźców z terenu Ukrainy utworzono stronę www.pomagamukrainie.gov.pl.

  Dział
  WWW@pożarnictwo
  Data publikacji
  2022-04-11
 • Przede wszystkim współpraca!

  Przede wszystkim współpraca!

  Od dziecka chciał zostać strażakiem - i udało się mu spełnić dziecięce marzenie. Dziś jest rzecznikiem prasowym komendanta głównego PSP. Doskonale odnalazł się w roli najważniejszego oficera prasowego w straży pożarnej. O swoich pierwszych krokach w tym niezwykłym zawodzie, doświadczeniach i planach opowiada bryg. Karol Kierzkowski.

  Dział
  W ogniu pytań
  Data publikacji
  2022-04-11
 • Jak nie zgubić się w lesie?

  Jak nie zgubić się w lesie?

  Wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Słoneczna aura zachęci z pewnością wielu z nas do korzystania z pieszych wycieczek po lasach. Niezbędnikiem w takim przypadku może okazać się aplikacja mBDL (mobilny Bank Danych o Lasach), dostępna na smartfony i tablety.

  Dział
  WWW@pożarnictwo
  Data publikacji
  2022-03-15
 • Robię to, co lubię!

  Robię to, co lubię!

  Od 15 lat służy w JRG 2 w Katowicach-Piotrowicach. Absolwentka Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, z wykształcenia chemik, a na co dzień - strażak, żona i matka. Z powodzeniem łączy pracę, macierzyństwo i swoje pasje - podróżowanie i czytanie. O pracy w jednostce specjalizującej się w ratownictwie chemiczno-ekologicznym opowiada st. kpt. Iwona Nowak-Maj.

  Dział
  W ogniu pytań
  Data publikacji
  2022-03-15
 • Ratownicy na czterech łapach

  Ratownicy na czterech łapach

  Strona www.psyratownicze.eu to serwis poświęcony grupie poszukiwawczo-ratowniczej OSP Wołczkowo, czyli grupie przewodników z psami, nawigatorów i ratowników, dysponowanej przez różne służby na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zespół prowadzi działania związane z poszukiwaniem osób zaginionych, przy zaangażowaniu certyfikowanych psów ratowniczych i wykorzystując najnowsze metody poszukiwawcze.

  Dział
  Różności WWW@pożarnictwo
  Data publikacji
  2022-01-10
wszystkie artykuły autora

do góry