• Tłumacz języka migowego
WWW@pożarnictwo

Ignorantia iuris nocet

24 Lipca 2018

Chyba każdy wie, że nieznajomość prawa bywa szkodliwa. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacjami z których ciężko wybrnąć nie znając odpowiednich paragrafów. Także w ochronie przeciwpożarowej istnieje wiele zawiłości przez które łatwo popełnić błąd.

Portal www.LexFire.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób które natrafiły na problemy prawne w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Odnajdziemy tutaj wiele publikacji, aktów prawnych oraz orzeczeń sądowych, ściśle związane z tym właśnie tematem. 

Autorzy portalu zachęcają również do zgłaszania sytuacji problematycznych. Obiecują uważne przyjrzenie się sprawą, ich analizę i pomoc w pokonywaniu trudności.

Witryna nie bije po oczach przepychem grafiki. Jest prosta i stonowana. Menu zamieszczone na górze strony pozwala na szybkie odnalezienie interesującego nas działu.
Prosty formularz kontaktowy umożliwia szybki kontakt z autorami, możliwy również przez zamieszczony aplet czatu.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z witryną. Warto ją poznać, by wiedzieć gdzie, w przypadku kłopotów (czego oczywiście nikomu nie życzę), się zwrócić lub polecić komuś w potrzebie.

TB

lipiec 2018

do góry