• Tłumacz języka migowego
Różności

Co nowego w SGSP

25 Marca 2016

Szkoła Główna Służby Pożarniczej zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok 2016/17. Ukazał się właśnie Informator akademicki SGSP oraz nowość –  Biuletyn WIBC, czyli publikacja Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego.

Informator akademicki na rok 2016/17 to kompendium wiedzy o uczelni i jej ofercie dydaktycznej, w tym studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz 11 rodzajów studiów podyplomowych. Aktualne tabele rekrutacyjne w przejrzysty sposób prezentują kierunki kształcenia oraz specjalizacje, zawierają także listę wymaganych w procesie rekrutacji dokumentów oraz terminy ich składania. Studenci SGSP mogą korzystać z oferty praktyk krajowych i zagranicznych oraz uczestniczyć w międzynarodowej wymianie studenckiej (Erasmus+). Uczelnia prowadzi bogatą działalność badawczo-rozwojową, również o charakterze komercyjnym.

Biuletyn WIBC zawiera informacje dotyczące wydziału i proponowanych na nim kierunków kształcenia, a także perspektyw zawodowych – w tym przykłady ścieżek zawodowych absolwentów. Czym się różnią oferowane przez wydział kierunki: inżynierii bezpieczeństwa cywilnego i bezpieczeństwa wewnętrznego? Jak w praktyce wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności? W jakich zawodach mogą podejmować pracę absolwenci? – na te i inne pytania odpowiadają kierownicy katedr WIBC.

Wydawnictwa są dostępne zarówno w wersji drukowanej, jak i online, pod adresem: www.sgsp.edu.pl/rekrutacja-na-studia-w-sgsp.

Agata Siekierska

„Informator akademicki na rok 2016/17” oraz „Biuletyn WIBC”, Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Warszawa 2016. 

marzece 2016

do góry