• Tłumacz języka migowego

Autor Marta Wawiórko

Ostatnie artykuły

 • Bezpieczne Wakacje 2023

  Bezpieczne Wakacje 2023

  Tradycją już jest intensywne uczestnictwo Państwowej Straży Pożarnej w piknikach, imprezach i innych przedsięwzięciach w maju i czerwcu. Maj to miesiąc, w którym mamy swoje święto. Wiele grup zorganizowanych odwiedza jednostki organizacyjne PSP, a w nich salki edukacyjne, których mamy już 124! Czerwiec to Dzień Dziecka, zakończenie roku szkolonego i  wyczekiwane wakacje, czyli czas odpoczynku dla najmłodszych.

  Dział
  Rzut oka
  Data publikacji
  2023-07-21
 • Orzeł czuwa

  Orzeł czuwa

  Fundacja ORLEN poza flagowym programem „ORLEN dla strażaków” podejmuje inne działania pomocowe na rzecz rozwoju prewencji społecznej Państwowej Straży Pożarnej.

  Dział
  Rzut oka
  Data publikacji
  2023-01-26
 • Strażacy dla najmłodszych

  Strażacy dla najmłodszych

  4 czerwca w jednym z najpiękniejszych parków miejskich na mapie stolicy odbył się Strażacki Piknik Rodzinny. To wyjątkowe wydarzenie o charakterze prewencyjno-edukacyjnym, którego hasłem przewodnim jest szeroko pojęte bezpieczeństwo, tym razem wpisało się w kalendarz obchodów 30-lecia powstania Państwowej Straży Pożarnej.

  Dział
  Rzut oka
  Data publikacji
  2022-06-15
 • Rzecznik prasowy kończy służbę

  Rzecznik prasowy kończy służbę

  St. bryg. Paweł Frątczak, rzecznik prasowy komendant głównego PSP, uroczyście pożegnał się ze służbą 24 lutego w siedzibie Komendy Głównej PSP.

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2020-03-17
 • Warsztaty prewencji społecznej

  Warsztaty prewencji społecznej

  Wydział Prewencji Społecznej Komendy Głównej PSP zorganizował w dniach 27-29 listopada warsztaty dla wojewódzkich koordynatorów prewencji społecznej Państwowej Straży Pożarnej oraz ich zastępców.

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2018-12-19
wszystkie artykuły autora

do góry