• Tłumacz języka migowego

Autor Marta Wawiórko

Ostatnie artykuły

 • Strażacy dla najmłodszych

  Strażacy dla najmłodszych

  4 czerwca w jednym z najpiękniejszych parków miejskich na mapie stolicy odbył się Strażacki Piknik Rodzinny. To wyjątkowe wydarzenie o charakterze prewencyjno-edukacyjnym, którego hasłem przewodnim jest szeroko pojęte bezpieczeństwo, tym razem wpisało się w kalendarz obchodów 30-lecia powstania Państwowej Straży Pożarnej.

  Dział
  Rzut oka
  Data publikacji
  2022-06-15
 • Rzecznik prasowy kończy służbę

  Rzecznik prasowy kończy służbę

  St. bryg. Paweł Frątczak, rzecznik prasowy komendant głównego PSP, uroczyście pożegnał się ze służbą 24 lutego w siedzibie Komendy Głównej PSP.

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2020-03-17
 • Warsztaty prewencji społecznej

  Warsztaty prewencji społecznej

  Wydział Prewencji Społecznej Komendy Głównej PSP zorganizował w dniach 27-29 listopada warsztaty dla wojewódzkich koordynatorów prewencji społecznej Państwowej Straży Pożarnej oraz ich zastępców.

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2018-12-19
 • Orlen dla straży pożarnej

  Orlen dla straży pożarnej

  W centrum kongresowym Targów Kielce odbyła się 27 września Gala Finałowa Konkursu Orlen dla Straży Pożarnych. W trakcie gali przedstawicielom jednostek PSP oraz OSP objętych wsparciem zostały wręczone symboliczne czeki. Wydarzenie to było podsumowaniem tegorocznej edycji „Programu pomocy jednostkom straży pożarnej”. W tym roku PKN Orlen przekaże 2 mln zł dla 360 ochotniczych i zawodowych jednostek straży pożarnej w Polsce.

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2018-10-24
 • Konkursy kalendarzowe – rozstrzygnięte!

  Konkursy kalendarzowe – rozstrzygnięte!

  Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Kalendarzowego PSP 2017 odbyło się 11 maja w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 17 w Warszawie. Zaproszono na nie dzieci ze Szkoły Podstawowej w Mrokowie. Mogły one zobaczyć inscenizację historyjki „Przygody Iskierki i Płomyka”, wzięły także udział w wyborze prac oraz losowaniu nagród.

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2017-07-06
wszystkie artykuły autora

do góry