• Tłumacz języka migowego

autor Anna Kubicka

Ostatnie artykuły

 • Wypalenie zawodowe - jak sobie radzić ze stresem?

  Wypalenie zawodowe - jak sobie radzić ze stresem?

  Wypalenie stresem powoli staje czymś, co nie dziwi. Żyjemy coraz szybciej, mierzymy się ze zmianami, ciągłym konkurowaniem i rywalizacją, oddalamy się od bliskich, poświęcamy coraz więcej czasu na pracę zawodową i naukę. Aż wreszcie tracimy siły. Co wtedy? Jak radzić sobie z napięciem i stresem, podpowie psycholog i psychoterapeuta mł. bryg. Anna Kubicka, która pracuje w Biurze Edukacji KG PSP.

  Dział
  Gorące pytania
  Data publikacji
  2023-02-17
 • Dobry lider na trudne czasy

  Dobry lider na trudne czasy

  Ostatnie dwa lata, związane z kryzysem pandemicznym i geopolitycznym, bardzo wymagające zarówno w wymiarze osobistym, jak i zawodowym, niewątpliwie były sprawdzianem przywództwa. Mimo że służba i praca w PSP zawsze wiązały się z sytuacjami kryzysowymi, to obecne czasy wymagają od kadry dowódczo-kierowniczej nowych kompetencji i umiejętności.

  Dział
  Szkolenie
  Data publikacji
  2022-09-15
 • Mental healt

  Mental healt

  Nasi czytelnicy jeszcze nie zdążyli przywyknąć do nowej rzeczywistości, którą zaserwowała nam pandemia COVID-19, a już przyszło im się mierzyć z kolejnymi przytłaczającymi informacjami i zdarzeniami. Jak radzić sobie w tych trudnych chwilach, podpowie pracownica Biura Edukacji KG PSP mł. bryg. Anna Kubicka, która jest psychologiem oraz psychoterapeutą osób dorosłych, dzieci i młodzieży.

  Dział
  Gorące pytania
  Data publikacji
  2022-04-11
wszystkie artykuły autora

do góry