• Tłumacz języka migowego

Autor Robert Klonowski

Ostatnie artykuły

 • Firefighters Plus

  Firefighters Plus

  Pięć komend straży pożarnych z pięciu krajów europejskich, w tym z Polski, wspieranych przez dwie pozarządowe organizacje eksperckie, postanowiło opracować pierwszy, otwarty i wielojęzyczny kurs e-learningowy dla strażaków, doskonalący ich umiejętności w obszarze prewencji i integracji społecznej. To pierwsze takie przedsięwzięcie edukacyjne w naszym kraju.

  Dział
  Ratownictwo i ochrona ludności
  Data publikacji
  2018-12-19
 • Zmiana w Rakoniewicach

  Zmiana w Rakoniewicach

  Uroczystość przekazania obowiązków kierownika Wielkopolskiego Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach – Oddziału Zamiejscowego Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach odbyła się 29 listopada. 

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2017-12-21
 • Mury mówią

  Mury mówią

  Swój imponujący jubileusz – 140 lat poznańskiej zawodowej straży pożarnej, strażacy świętowali w tym roku na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, przed najstarszą w Polsce katedrą i miejscem pochówku pierwszych władców Polski.

  Dział
  Historia i tradycje
  Data publikacji
  2017-07-28
 • Warto służyć Polakom

  Warto służyć Polakom

  24 maja w Czarnkowie odbyły się uroczystości pogrzebowe płk. poż. w st. sp. Władysława Pilawskiego – nestora polskiego pożarnictwa.

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2017-07-06
 • Doraźny dom

  Doraźny dom

  Zorganizowanie odpowiednich schronisk tymczasowych dla dużych grup ludności to ogromne wyzwanie. Poznajmy doświadczenia niemieckie. Mogą się okazać przydatne przy działaniach humanitarnych.

  Dział
  Za granicą
  Data publikacji
  2017-03-27
wszystkie artykuły autora

do góry