• Tłumacz języka migowego

Autor Katarzyna Zamorowska

Ostatnie artykuły

 • Strażacy i terytorialsi w boju

  Strażacy i terytorialsi w boju

  Faktyczna współpraca Wojsk Obrony Terytorialnej z PSP i OSP przynosi konkretne owoce. O tym, co strażacy mogą dać WOT, a WOT strażakom oraz dlaczego pożarnicy są tak mile widziani w tej formacji w rozmowie z gen. dyw. Wiesławem Kukułą, dowódcą Wojsk Obrony Terytorialnej.

  Dział
  W ogniu pytań
  Data publikacji
  2020-07-10
 • Światowa marka ratownictwa

  Światowa marka ratownictwa

  Profesjonalna służba medyczna jest kwintesencją codziennej działalności Harcerskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego. Testem najwyższej próby było zabezpieczanie medyczne Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i Panamie, który został zdany bez zarzutu. O służbie harcerskiej, która ma wiele wspólnego ze służbą strażacką w rozmowie z hm. Adamem Niemkiewiczem, komendantem głównym Harcerskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (HOPR)

  Dział
  W ogniu pytań
  Data publikacji
  2020-02-26
 • „Bezpieczeństwo techniczne” 2017

  „Bezpieczeństwo techniczne” 2017

  Szkoła Główna Służby Pożarniczej wraz z Akademią Wojsk Lądowych już po raz czwarty zorganizowała konferencję „Bezpieczeństwo techniczne”. Odbyła się ona 2017 w gmachu SGSP w dniach 20-21 listopada 2017 r. 

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2017-12-21
 • Mamy wspólny cel

  Mamy wspólny cel

  O grzechach właścicieli domów, zaufaniu do kominiarzy i współpracy ze strażakami na rzecz prewencji społecznej w rozmowie z Marcinem Ziombskim, mistrzem kominiarskim, Prezesem Krajowej Izby Kominiarzy. 

  Dział
  W ogniu pytań
  Data publikacji
  2017-12-04
 • Strażaku, chroń słuch!

  Strażaku, chroń słuch!

  O tym, jak połączyć wodę z ogniem, czyli jaki powinien być dobrze zaprojektowany sygnał uprzywilejowania, oraz co zrobić, żeby strażacy dbali o swój słuch w rozmowie z dr inż. Pawłem Górskim, ekspertem ds. ochrony słuchu. 

  Dział
  W ogniu pytań
  Data publikacji
  2017-11-27
wszystkie artykuły autora

do góry