• Tłumacz języka migowego

Autor Szymon Ławecki

Ostatnie artykuły

 • Długo wyczekiwany sukces

  Długo wyczekiwany sukces

  W dniach 17-24 lipca w Celje (Słowenia) odbyły się 17. Międzynarodowe Zawody Sportowo-Pożarnicze organizowane pod egidą Międzynarodowego Komitetu Technicznego Prewencji i Zwalczania Pożarów (CTIF). Z dumą można powiedzieć, że polska reprezentacja święciła tryumfy podczas tych zmagań sportowych.

  Dział
  Sport i rekreacja
  Data publikacji
  2022-09-15
 • Rywalizacja biegowa nad Wisłą

  Rywalizacja biegowa nad Wisłą

  Wielkie sportowe święto odbyło się 25 września w Grudziądzu. Zawodnicy z kraju i zagranicy wzięli udział w Międzynarodowych Biegach im. Bronisława Malinowskiego, a funkcjonariusze PSP rywalizowali w XXVI Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Strażaków w Biegu Ulicznym.

  Dział
  Sport i rekreacja
  Data publikacji
  2021-11-10
 • Zmagania mistrzów

  Zmagania mistrzów

  Karaganda, miasto w Kazachstanie, była gospodarzem tegorocznych 16. Mistrzostw Świata w Sporcie Pożarniczym. Trwały one od 30 sierpnia do 6 września.

  Dział
  Sport i rekreacja
  Data publikacji
  2021-11-10
 • Biegowe podsumowanie

  Biegowe podsumowanie

  W Rakoniewicach odbyły się XXI Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Biegu na 10 km. Rozegrane zostały w ramach piątej edycji biegu Dycha Drzymały. Wzięło w nim udział ponad 1400 zawodników, wśród nich aż 225 strażaków i strażaczek PSP.

   

  Dział
  Sport i rekreacja
  Data publikacji
  2015-10-31
 • Sukces polskich drużyn

  Sukces polskich drużyn

  Stolica polskiej piosenki między 19 a 26 lipca tego roku stała się areną zmagań prawie 500 młodych strażaków z całego świata.

  Dział
  Sport i rekreacja
  Data publikacji
  2015-09-01
wszystkie artykuły autora

do góry