• Tłumacz języka migowego

Autor Lech Lewandowski

Ostatnie artykuły

 • W sukurs pokrzywdzonym

  W sukurs pokrzywdzonym

  Zakończył się nabór wniosków na dotacje z Funduszu Sprawiedliwości na zakup sprzętu ratowniczego dla OSP. Ten ogólnopolski program wsparcia ochotniczych straży pożarnych z Funduszu Sprawiedliwości o wartości ponad 100 mln zł nie ma precedensu w historii.

  Dział
  Sprawy ochotników
  Data publikacji
  2018-10-31
 • Przecierałam szlaki

  Przecierałam szlaki

  Niekiedy kobieta ma silniejszą psychikę niż niejeden mężczyzna. Z wieloletnich doświadczeń zdobytych w służbie coś niecoś o tym wiem - o swoich strażackich doświadczeniach opowiada mł. bryg. Agnieszka Mendelska, zastępca komendanta powiatowego PSP w Kamiennej Górze.

  Dział
  W ogniu pytań
  Data publikacji
  2018-10-25
 • Plan na bezpieczeństwo

  Plan na bezpieczeństwo

  Dolnośląski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Adam Konieczny i dyrektor Korpusu Pożarniczo-Ratowniczego Kraju Pardubickiego brig. gen. ing. Miroslav Kvasniĉka złożyli swoje podpisy pod planem ratowniczym, który służy praktycznej realizacji dotychczasowych uzgodnień o rozwijaniu transgranicznej współpracy pomiędzy polskimi i czeskimi strażakami, w ramach programu „Bezpieczne pogranicze”.

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2018-07-24
 • Ćwiczenia graniczne 2017

  Ćwiczenia graniczne 2017

  Na terenie powiatu zgorzeleckiego w województwie dolnośląskim przeprowadzone zostały w dniach 29-30 sierpnia krajowe ćwiczenia ratownicze „Pogranicze 2017”.

  Dział
  Ratownictwo i ochrona ludności
  Data publikacji
  2018-01-29
 • Memorandum dla przyszłości

  Memorandum dla przyszłości

  W położonej tuż przy polsko-czeskiej granicy Kudowie-Zdroju odbyła się 22 listopada uroczystość podpisania przez przedstawicieli województwa dolnośląskiego i kraju pardubickiego memorandum o porozumieniu.

  Dział
  Różności
  Data publikacji
  2017-12-21
wszystkie artykuły autora

do góry