• Tłumacz języka migowego

Autor Artur Kowalczyk

Ostatnie artykuły

 • Pożar pomieszczenia technicznego w Centrum Medycyny Nieinwazyjnej w Gdańsku

  Pożar pomieszczenia technicznego w Centrum Medycyny Nieinwazyjnej w Gdańsku

  16 listopada 2021 r. - pożar jednego z pomieszczeń technicznych w Centrum Medycyny Nieinwazyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Spowodował on silne zadymienie na Oddziale Pulmonologii i Alergologii.

  Dział
  Kalejdoskop akcji
  Data publikacji
  2021-11-16
 • Warszawskie Tygrysy

  Warszawskie Tygrysy

  - Pokazaliście niezwykle wysoki poziom wyszkolenia, bardzo duże zaangażowanie (…), ale też dużą wiedzę pożarniczą i dużą wiedzę historyczną o naszym garnizonie - powiedział st. bryg. Leszek Smuniewski, komendant miejski PSP w Warszawie, gdy składał gratulacje uczestnikom II zawodów o odznakę „Warszawskiego Tygrysa”, które odbyły się 10 września 2021 r. na terenie JRG 7 Warszawa.

  Dział
  Sport i rekreacja
  Data publikacji
  2021-11-10
 • Stracone indyki

  Stracone indyki

  9 listopada 2021 r. - pożar fermy drobiu w Rybołach. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy ratowniczo-gaśnicze z KW PSP i KM PSP w Białymstoku, KP PSP w Hajnówce oraz OSP Wojszki, Rafałówka, Ryboły, Zabłudów, Dorożki i Krynickie.

  Dział
  Kalejdoskop akcji
  Data publikacji
  2021-11-09
 • Akcja na Oddziale Ratunkowym

  Akcja na Oddziale Ratunkowym

  5 listopada 2021 r. - pożar szpitala przy ul. Grenadierów w Lublinie. Przybyłe na miejsce zdarzenia zastępy z JRG 3 zastały intensywne zadymienie wydobywające się z wejścia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W wyniku rozpoznania stwierdzono, że pali się pomieszczenie magazynowe w piwnicy budynku.

  Dział
  Kalejdoskop akcji
  Data publikacji
  2021-11-05
 • Pożar elewacji i poddasza

  Pożar elewacji i poddasza

  3 listopada 2021 r. - pożar elewacji budynku mieszkalnego i jego poddasza w miejscowości Rembów. Do działań zadysponowano dwa zastępy z JRG 4 w Chmielniku i 3 zastępy OSP z Rakowa i Szumska. W chwili dojechania strażaków na miejsce zdarzenia mieszkańcy znajdowali się na zewnątrz budynku i nie wymagali pomocy medycznej.

  Dział
  Kalejdoskop akcji
  Data publikacji
  2021-11-03
wszystkie artykuły autora

do góry